Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 33 cm |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | No |
| Load-bearing | 200kg |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | ECOFRESH INTHECONNECTION |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
Instock
There are no reviews yet.