Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 × 6 cm |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | No |
| Load-bearing | 250kg |
| Size of holes | 8mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
Instock
There are no reviews yet.