Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | No |
| Load-bearing | 300kg |
| Size of holes | 12cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Bath chair |
| Origin | Mainland China |
| Certification | EPA, TGA |
| Selling point 2 | elderly bathroom chair |
| Selling point 3 | bathroom chair |
| Product name 1 | silla plegable |
| Product name 2 | taburete plegable |
| Product name 3 | silla ducha |
| Product name 4 | sillas de espera |
| Product name 5 | banc pour douche |
Instock
There are no reviews yet.