Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | 200kg |
| Size of holes | 10MM |
| Material | Space Aluminium |
| Model Number | WWWFWMSS103 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.