Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | No |
| Load-bearing | 200kg |
| Size of holes | 8mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Model Number | y501~y507 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, FDA, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee, none |
| brand name | gappo |
| brand name2 | ecofresh intheconnection |
Instock
There are no reviews yet.