Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 42 × 9 cm |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | other |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product number | JZ042K |
| Name | Shoe-changing stool at the entrance |
| Bearing weight | 150Kg |
| Material | Solid wood |
| Colour | Fraxinus mandshurica, beech |
| Style | Modern simplicity |
| Package weight | 4Kg |
| Package dimensions | 45*42*9CM |
Instock
There are no reviews yet.