Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 53 × 63 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Air-drying, Heated Seat |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Brand Name | XMSJ, Aodi |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Jet Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Square |
| Accessories | Flush Pipe Component |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 3.0/4.5L |
| Mix. Pit Spacing | 300mm |
| Flushing Button Type | Side-pressing One-part Form |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Warranty | 2 years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Application | Home/Hotel |
| Project Solution Capability | 3D model design |
| Design Style | Modern |
| Working Voltage | 220V, 100V~110V |
| Model Number | T20 |
| Product Name | 110V/220V wc intelligent toilet bowl smart toilet |
| Color | Multiple |
| Function | Washing/dryer/heated seat/auto- flushing |
| Size | L695*W380*H445mm |
| Heating time of seat ring | 30min |
| Seat Cover | Soft Closing Cover Seat |
| Flush way | Remote Control / Magic Knob / Leave Auto Flush / Close Seat or Lid |
| Packing | Foam+Export Carton+Wooden Crate |
| Certificate | CE, CB, RoHS, WaterMark, SAA |
Instock
There are no reviews yet.