Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 53 × 68 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Air-drying, Heated Seat |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Brand Name | XMSJ, Aodi |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Jet Flushing |
| Accessories | Flush Pipe Component |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 4.5/3L |
| Mix. Pit Spacing | 300mm |
| Flushing Button Type | Side-pressing One-part Form |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | China |
| Warranty | 2 years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Application | Home/Hotel |
| Project Solution Capability | 3D model design |
| Design Style | Modern |
| Working Voltage | 220V, 100V~110V |
| Model Number | K10 Black |
| Product Name | American modern one piece automatic flush smart toilet with magic knob |
| Color | Multiple |
| Function | Washing/dryer/heated seat/auto- flushing |
| Size | L675*W395*H495mm |
| Heating time of seat ring | 30min |
| Flush way(Auto open model) | Remote Control / Magic Knob/ Close Seat or Lid / Leave Auto Flush |
| Flush way(Foot sensor model) | Remote Control / Magic Knob / Foot Sensor / Leave Auto Flush |
| Packing | Foam+Export Carton+Wooden Crate |
| Certificate | CE, CB, RoHS, WaterMark, SAA |
Instock
There are no reviews yet.