Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 75 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender |
| Material | Ceramic, Rock stone |
| Brand Name | OIMG, oimg |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 3 years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Project Solution Capability | total solution for projects |
| Application | Villa |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | YXYY-CS |
| Product name | S-trap |
| Type | S-trap |
| Advanced Function | Automatic Deodorization |
| Mix. Pit Spacing | 305mm |
| Flushing Flowrate | 3.0-4.5L |
| Flushing Button Type | Side-pressing One-part Form |
| Weight | Weight |
| Drainage Pattern | Drainage Pattern |
| Size | 620x440x230mm |
Instock
There are no reviews yet.