Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Squat Pan Type | Without Trapway |
| Drainage Direction | Front Outlet |
| Feature | Without Fender |
| Material | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Origin | Mainland China |
| Type | Save water type below 0.5L |
| Voltage | DC24V |
| Power | 8W |
| Vacuum | 40Kpa |
| Standby energy | consumption lower than 2W |
| Service life | 40 million times |
| Size | 60*60*32CM |
Instock
There are no reviews yet.