Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 45 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Brand Name | BusySink |
| Material | Brass |
| Shower shape | Bar Shape |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Nominal pressure | 0.75Mpa |
| operating temperature | 0-80°C |
Instock
There are no reviews yet.