Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | no |
| Height Adjustable | No |
| Model Number | 2312 |
| Surface Finishing | Polished |
| Brand Name | Smesiteli |
| Material | Brass |
| Shower shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 10 Years |
| Finish Warranty | 1 Year |
| Used | Bathroom/Hotal |
| Hot And Clod Water | Yes |
| Bath & Shower Faucet Type | In Wall Mounted Double Handle Mixer |
| Product Type | Shower Sets With 2 Ways |
| Spout Size | 150mm/210mm/260mm |
| Hose Material | ABS Plastic |
| Color | Polished & Brushed |
Instock
There are no reviews yet.