Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Instant Water Heater | Portable Electric Heater |
| Hot Water Heater | Instant Heating Machine |
| Color | White |
| Material | ABS+metal |
| Hot water temperature | 30~60C |
| Power cord | 1.1M |
| Rated frequency | 50HZ |
| Rated voltage | 220V 110V |
| Rated power | 3000W |
| Water pressure | 0.15~0.6MPa |
Instock
There are no reviews yet.