Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | Bidet Toilet Seat Water Filter, Bidet Toilet Seat Water Filter |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | none, NONE |
| Product main material | ABS+PPF cotton |
| Product size | 145x47x47mm/5.70×1.85×1.85inch |
| Product net weight | 110 g |
Instock
There are no reviews yet.