Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 38 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | no |
| Height Adjustable | No |
| Model Number | 2085 |
| Surface Finishing | Polished |
| Brand Name | Smesiteli |
| Material | Brass |
| Shower shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 10 Years |
| Finish Warranty | 1 Year |
| Hot And Cold Water | Yes |
| Function | 2 Ways |
| Used | Widely |
| Rainshower Size | 8/10/12 Inch |
| Shower Head | Brass |
| Hose | ABS Plastic |
| Bath & Shower Faucet Type | In wall Mount bathroom Shower Set |
| rainfall shower faucet | bath shower faucet, shower mixer |
| OEM | Welcome |
| Shower Arm | 40mm |
| Shower Hose | 150mm |
| Spout | 210mm |
Instock
There are no reviews yet.