Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 36 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | no |
| Height Adjustable | Yes |
| Model Number | 3338 |
| Surface Finishing | Electroplated |
| Brand Name | Smesiteli |
| Material | Brass |
| Shower shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Color | Brushed Nickel, Mate Black, Brushed Gold |
| Use | Bathroom/Hotel |
| Warranty | 5 Year |
| Shower hose length | 1.5cm |
| Constant Temperature | 38℃ |
| Shower head Size | 8inch, 10inch, 12inch |
| Finished Warranty | 1 Years |
Instock
There are no reviews yet.