Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | no |
| Height Adjustable | No |
| Model Number | N2309 |
| Surface Finishing | Electroplated |
| Brand Name | Smesiteli |
| Material | Brass |
| Origin | Mainland China |
| Type | Bathroom Faucet |
| Bathroom Faucet | Shower System Set |
| Function | 3 Ways |
| Spout Size | 150mm/210mm/260mm |
| RainShower Size | 8/10/12/16 Inch |
| Color | Brushed Gold/Matte Black/Gunmetal/Poilshed Chrome |
| Warranty | 5 Years |
| Finish Warranty | 1 Year |
| Shower Arm | 300mm/400mm |
Instock
There are no reviews yet.