Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 34 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | no |
| Height Adjustable | Yes |
| Model Number | 0401 |
| Surface Finishing | Chrome Plated |
| Brand Name | shenducs |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Shower shape | SQUARE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Flexible hose | G1/2 |
| OEM/ODM | YES |
| Shower head size | 29*19cm |
| shower head Material | ABS |
| Hand shower material | ABS |
| Bath bidet material | Copper |
| Shower faucet material | Solid brass |
Instock
There are no reviews yet.