Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | button battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Brand Name | HEROCROSS |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.