Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Shower Head Feature | Rainfall Shower Heads |
| Installation Type | Wall Mounted, Wall Mount/Ceiling Mount |
| Model Number | 310-D16B |
| Shower shape | Square |
| Surface Finishing | Chrome |
| Type | Fixed Rotatable Type |
| Brand Name | ulgksd |
| Material | Stainless Steel, 304 Stainless Steel |
| Style | Single Head |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | Chrome/ Nickel Brushed/Black/Brushed Golden |
| Size | 40*40cm |
| LED Faucet | No |
| Sale | wholesale and Retail |
| Feature 1 | Ultra-thin |
| Shape | Square Waterfall Shower Head |
| Feature 2 | +/- 15 Degree Rotation |
| Function | Rainfall Shower Head |
| Luxury Bathroom Showers | Hot/Cold Water Faucets |
Instock
There are no reviews yet.