Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 15 × 10 cm |
| Model Number | lieying |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Color | red/black |
| texture of material | Aviation aluminium alloy |
| Weight | 2470g |
| Lenght | 60cm |
| Stretching length | 100cm |
| Outer width | 100mm |
| Inner width | 60mm |
| Slingshot head width | 20mm |
Instock
There are no reviews yet.