Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Gender | BOYS |
| Features | Diecast |
| Material | Metal, 304 stainless steel slingshot head+wooden grip |
| Recommend Age | 12+y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| weight | abuot 240g |
| lenght | 116mm |
| width | 100mm |
| brand | SYQT |
Instock
There are no reviews yet.