Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.413 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Toilet Bidet Sprayer |
| Tap hole | Single Hole |
| Spary Type | Horizontal |
| Origin | Mainland China |
| Material | stainless steel, ABS |
| Hose length | 1.5m |
| Name | Toilet Bidet Sprayer set |
Instock
There are no reviews yet.