Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YF-2305 |
| Tap hole | Single Hole |
| Spary Type | Vertical |
| Brand Name | Wower |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color: | Gray |
| Material: | ABS+Silicone |
| Weight: | 0.057 |
| Size: | 30×94.2mm |
| Holes: | 8 |
| Fit for: | Water bottle with diameter 28/30mm |
Instock
There are no reviews yet.