Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | PL010 |
| Faucet Tapping | Single Hole |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Tap hole | Single Hole |
| Spary Type | Horizontal |
| Brand Name | Vestudio |
| Origin | Mainland China |
| Material | ABS |
| Finishing | Chrome Plated |
| Name | Shattaf |
| Thread | G1/2" |
Instock
There are no reviews yet.