Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.912 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 12 cm |
| Model Number | N5185B |
| Faucet Tapping | Single Hole |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Tap hole | Single Hole |
| Spary Type | Horizontal |
| Brand Name | ULA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| color | black/brushed/gold |
| material | stainless steel |
| hose | 120cm Explosion-proof tube |
Instock
There are no reviews yet.