Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Pistol |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | Naraka Bladepoint |
| Gender | Unisex |
| Type | Toy Pistol Gun |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Beretta |
| Weapon | Model 92f Pistol |
| Product material | Metal |
| Size | 7.5cm |
| Product packaging | OPP bag |
| Product postage | Free shipping items |
| Purchase method | Single piece / wholesale |
Instock
There are no reviews yet.