Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, FCC |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | GVT-LH1 |
| Brand Name | GVT |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 10W |
Instock
There are no reviews yet.