Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Battery par light RGBWAUV |
| Brand Name | Blueshow |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 130W, 130w |
| Product name | Battery par light RGBWAUV |
| LED lamp | 6*15w |
| Working mode | Auto/Sound/DMX/Master-slave/Wireless |
| DMX channels | 6/10CHS |
Instock
There are no reviews yet.