Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 11 cm |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 190/0.8 E20.8 |
| Brand Name | mailepu |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect, 120day |
| Power | 190W |
| Application | 190/0.8 E20.8 |
| weight | 0.2kg |
| package | Double layer paper shell |
| working life | 2000-3000 hours |
Instock
There are no reviews yet.