Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Voltage | 3V |
| Style | Mini |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 638nm700mW |
| Brand Name | ZhonNa |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 0.6W |
Instock
There are no reviews yet.