Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 15 × 21 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | 90V-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | LED 8x12w RGBW strip beam |
| Brand Name | Ybeiyuan |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 96W |
| Product size | 107 * 8 * 13cm |
| Net weight | 7.5KG |
| Gross weight | 10KG |
Instock
There are no reviews yet.