Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Certification | CE |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | SSD-90 60w 90w LED Constant Current Drive Power Board Supply |
| Brand Name | Fengtexi |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Size Model | HLY-100W70+45MM |
| Used for | 60w/90w LED Followspot Light / Stage Moving Head Light |
| Product Name | Constant Current Drive Power Board Supply |
| Work for | LED 60/90 watt |
| Input | 12VDC 10A |
| Output | +3.3VDC 16A or +4.3V DC 20A |
| More other model demand | whatsapp+8615913198655 |
| Application | Stage LED Moving Light/Medical lighting / Searchlight / Fishing light |
| Packing Quantity | 1 Piece |
Instock
There are no reviews yet.