Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 9 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | none |
| Voltage | 3.2V |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 980MD-30-1230-CAB |
| Brand Name | Elubor |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 30MW |
Instock
There are no reviews yet.