Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Certification | CE |
| Voltage | 100V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 7R 230W |
| Brand Name | mailepu |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 230 |
| Base Type | 7R 230W |
| Delivery | Generally 1-3 Days |
| caliber | 50*50mm |
Instock
There are no reviews yet.