Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 9 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | none |
| Voltage | 12V |
| Style | Mini |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 650MDLC-20108 |
| Brand Name | Elubor |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 10mw |
| Wavelength | 650nm |
| Laser Color | Red |
| Laser Shape | Dot Line Cross |
| Focusable | Yes |
Instock
There are no reviews yet.