Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 32 × 50 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | ZQ15003 |
| Brand Name | Fieryzeal |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Color | Black |
| Surface Material | Premium Leather |
| Lining Material | EV Cotton |
| Size | 52.5*31*48cm |
Instock
There are no reviews yet.