Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 cm |
| Certification | CE |
| Voltage | 100V, 85-265V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 230/0.8 E20.8 |
| Brand Name | mailepu |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 230w |
| Base Type | 230/0.8 E20.8 |
| Delivery | Generally 1-3 Days |
| caliber | 50*50mm |
| Life Expectancy | 2500-3500 Hours |
Instock
There are no reviews yet.