Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 36 × 56 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | none |
| Voltage | 220V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | XHJ-001 |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 2000W |
| Fog Machine | Fog Machines |
| Fog Machine a | Fireworks Pyrotechnics |
| Fog Machine b | Fog Machine |
| Fog Machine c | Snow Machine |
| Fog Machine d | Smoke Generator |
| Fog Machine e | Fireworks |
| Fog Machine f | Outdoor Fireworks |
| Fog Machine g | Fog Machine Smoke |
| Fog Machine h | Fog Machines 2000w |
| Fog Machine i | Fog Machine Party |
| Fog Machine j | Fog Machine DMX |
Instock
There are no reviews yet.