Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | SP068 |
| Brand Name | JINWEIGE |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
Instock
There are no reviews yet.