Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | none |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 30dcb-16w |
| Brand Name | aicpose |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 16W |
| Water Pump Range | 400W 500W Machines |
Instock
There are no reviews yet.