Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 53 × 15 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | >82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, FCC |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | ZQ01444 |
| Brand Name | Yiflamefly |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 350W |
| Light source | 7PCS 30W golden yellow COB LED and 63PCS 0.5W 5050 SMD RGB LEDs |
| Channel | 8CH/32CH |
| Control mode | DMX512 / master-slave / self-propelled / voice control |
| Protocol | Standard DMX512 protocol, RDM protocol |
| Service life | 10000H |
| Color temperature | 1800-200K |
| Data connection | three core XLR input/output |
| Display | 4-digit digital display |
Instock
There are no reviews yet.