Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24 × 35 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage | AC95V-245V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yiflamefly |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 150W |
Instock
There are no reviews yet.