Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 34 × 24 cm |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage | 90-240V, AC90V-275V 50/60HZ |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | t9 |
| Brand Name | HYULIGHTS |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 150W, 120W |
| Function | DMX, Master/Slave, Stand alone, Auto run, Soun |
| Electronic Dimming | 0-100% Dimming |
| Color Of LED | Red & Green & Blue & White |
| Inner Packing size | 24x13x24cm |
| Net Weight | 1.5kg |
| Channels | 7 channels |
Instock
There are no reviews yet.