Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 24 × 27 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 200W Cob 2 Eyes LED Par Cold White + Warm 2IN1 |
| Brand Name | DJWORLD |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 200W |
| Light source | LED cold white + warm white, 2x100W COB |
| Drive current | 1000mA |
| Color temperature | 3200k-5600k |
| Beam angle | 90 Degrees |
| Dmx channel | 4/8CH |
| Shell material | Die-cast Aluminum |
| Dimmer | 0-100% mechanic dimmer |
| Long Lifespan LEDs | more than 60, 000 hours |
Instock
There are no reviews yet.