Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 30 × 30 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 250W Profile Leko RGBW |
| Brand Name | DJWORLD |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 250W |
| Beam angle | 19 degree |
| Strobe | Flash rate 0-25HZ |
| Color temperature | 2500k-7500k |
| Dmx channel | 4/8 CH Channel |
| Focus type | Mannual Focus |
| Housing | Aluminum alloy case |
| Function | LED screen display, custom mode |
| Brightness | 0-100% 16 bit |
| Warranty | 1 year |
| Light source | 250W LED RGBW 4IN1 |
Instock
There are no reviews yet.