Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 27 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, EAC, RoHS, UL, weee |
| Voltage | 90-240V, AC110V-250V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 7X40W beam wash+zoomm |
| Brand Name | BAILIANGLIGHTS |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 500w |
| Color Emitting | 7x40W RGBW beam zoom+wash |
| Color Temperature | 2800k-8500k |
| DMX Channels | 23ch/35ch/51ch |
| Protection Rating | IP20 |
| Packaging size | 40x24x31 |
Instock
There are no reviews yet.