Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 42 × 37 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, GMP, RoHS, UL, weee |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 295w |
| Brand Name | YOUBAIXIA |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 500w |
| Lamp | 295W 14R beam Lights |
| Channel mode | DMX 16 channel |
| Prism1 | 16 prism |
| control | DMX512, Master-Slave, Auto, Sound … |
| Gobo Wheel | 13 Gobo + White Light |
| Dimmer | 0-100% Mechanic Dimmer |
| Power Supply | AC110-240V, 50/60HZ |
| Prism2 | 8 + 8 + 8 honeycomb prism |
Instock
There are no reviews yet.