Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 29 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | AC100-240V |
| Style | Mini |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Home Entertainment |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 12w |
| Lamp bead | 7*4W, 4-in-1 LED |
| Control mode | DMX512, 9/14 channels |
| Working mode | DMX512, master/slave, self-propelled, voice controlled |
| Dimming method | 0-100% ultra smooth dimming |
| Strobe | 20 times/second |
Instock
There are no reviews yet.