Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Toy Gun Theme | Electronic games |
| Style | Pistol |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | Zenless Zone Zero |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | PC |
| Type | Toy Pistol Gun |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Zenless Zone Zero |
| Weapon | Billy the Kid revolver |
| Product material | Rubber |
| Size | 44cm |
| Product packaging | OPP bag |
| Product postage | Free shipping items |
| Purchase method | Single piece / wholesale |
Instock
There are no reviews yet.